Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
AnythingRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
MiraiRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
HerstoryRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
English VinglishRated ★ 4.5
EqualsRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 1.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.5