Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Golden CrossRated ★ 4.0
Birth SecretRated ★ 3.5- Haneuljae's MurderRated ★ 4.0
- Yeonu's SummerRated ★ 4.0
Hooray for LoveRated ★ 4.5
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 4.0
Assorted GemsRated ★ 4.0
Big ManRated ★ 4.0
Baby Faced BeautyRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 3.5
Dr. JinRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 4.0