Titles you rated
Money Heist season 1Rated ★ 2.5
Anne with an ERated ★ 2.0
Anne with an ERated ★ 4.5
WATCHERRated ★ 1.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.0
RememberRated ★ 2.0
Temperature of LoveRated ★ 2.0
Strongest DeliverymanRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
The Crowned ClownRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
The GuestRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 4.5
Familiar WifeRated ★ 3.0- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0- Into the SunlightRated ★ 4.5