Titles you rated
The TranslatorsRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
SnowdenRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 5.0
The PostRated ★ 5.0
Feng ShuiRated ★ 2.0
The WitnessRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 4.5
Golden SlumberRated ★ 3.0