Titles you rated
OppenheimerRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
BurntRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5