Titles you rated
True DetectiveRated ★ 5.0
BodyguardRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
The Grand FamilyRated ★ 3.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 4.5
The Accidental CoupleRated ★ 3.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 3.0
Good Luck!!Rated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Steal HeartRated ★ 3.5
Man from the EquatorRated ★ 4.0