Movies
Ratings
21
PleasantvilleRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 1.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0