Titles you rated
- Take OffRated ★ 4.5
 MasqueradeRated ★ 4.5 MasqueradeRated ★ 4.5
 Les MisérablesRated ★ 4.0 Les MisérablesRated ★ 4.0
 The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5 The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
 All About My WifeRated ★ 3.5 All About My WifeRated ★ 3.5
 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
 Battle RoyaleRated ★ 3.5 Battle RoyaleRated ★ 3.5
 Spider-ManRated ★ 5.0 Spider-ManRated ★ 5.0
 The ConcubineRated ★ 3.0 The ConcubineRated ★ 3.0
 About TimeRated ★ 3.5 About TimeRated ★ 3.5
 August RushRated ★ 5.0 August RushRated ★ 5.0
- Almost CheRated ★ 4.0
 TitanicRated ★ 5.0 TitanicRated ★ 5.0
 Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 3.0 Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 3.0
 3 IdiotsRated ★ 5.0 3 IdiotsRated ★ 5.0
- D-WarRated ★ 1.0
 The Way HomeRated ★ 4.0 The Way HomeRated ★ 4.0
 If OnlyRated ★ 4.5 If OnlyRated ★ 4.5
 Step Up RevolutionRated ★ 4.5 Step Up RevolutionRated ★ 4.5
 Coyote UglyRated ★ 4.5 Coyote UglyRated ★ 4.5