Titles you rated
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
PaddingtonRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 0.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5