Series
Ratings
168
All InRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
- BeybladeRated ★ 3.0
- 올림포스 가디언Rated ★ 4.0
Road No. 1Rated ★ 2.0
EntourageRated ★ 1.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 2.5
Berserk Season 1Rated ★ 4.5
Dragon Ball GTRated ★ 3.5
TazzaRated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5