Movies
Ratings
132
21 GramsRated ★ 4.5
9 SongsRated ★ 3.5
The Duke of BurgundyRated ★ 1.0
I OriginsRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 2.0
AtonementRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
The LoverRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
The PostRated ★ 4.0
SplitRated ★ 2.0
MoonlightRated ★ 4.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 1.0