Movies
Ratings
52
La La LandRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
OfficeRated ★ 2.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Love on DeliveryRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0