Titles you rated
The World of UsRated ★ 4.5- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Insadong ScandalRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0- BlackRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0