Movies
Ratings
285
HornsRated ★ 2.5
FuryRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 4.0
The VowRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
From Me To YouRated ★ 1.0
VolcanoRated ★ 3.5
TremorsRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
BearsRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0