Titles you rated
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 2.5
SilenceRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Liar LiarRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 3.5