Movies
Ratings
363
Marine BoyRated ★ 1.0
Old PartnerRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.5
Crimson TideRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.5
Innocent StepsRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0