Titles you rated
The Apartment with Two WomenRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 4.5
Kim Min-young of the Report CardRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
The Little HoursRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Water LiliesRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
SuffragetteRated ★ 5.0
RoomRated ★ 3.0
Bad MomsRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.5