Titles you rated
Cape FearRated ★ 3.5
I Love Thee for GoodRated ★ 3.0
Touching the Skin of EerinessRated ★ 3.0
Heaven is Still Far AwayRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Pamela, A Love StoryRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
SpanglishRated ★ 3.0
Malcolm & MarieRated ★ 3.0
A Tale of SpringtimeRated ★ 3.5
The ApprenticeRated ★ 3.0
I Am What I AmRated ★ 3.0
Asako I & IIRated ★ 4.0
CompanionRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0