Titles you rated
Black LagoonRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
86Rated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Bungo Stray DogsRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5