Titles you rated
Fly Away HomeRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
CasablancaRated ★ 4.0
From Here to EternityRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 5.0
Midnight CowboyRated ★ 5.0
The StingRated ★ 5.0
The Bridge on the River KwaiRated ★ 4.0
In the Heat of the NightRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
West Side StoryRated ★ 4.0
Lawrence of ArabiaRated ★ 5.0
RockyRated ★ 5.0
The Deer HunterRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0