Movies
Ratings
1427
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
Public EnemiesRated ★ 3.0
CargoRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 2.0
TomboyRated ★ 3.0
NarcRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
The RoomRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
The AccountantRated ★ 3.5