Titles you rated
SEAL TeamRated ★ 3.5
SEAL TeamRated ★ 3.5
SEAL TeamRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.0- The Final MatchRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
LIFERated ★ 2.5
American Horror StoryRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 4.0