Titles you rated
MovingRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.0
Our HomeRated ★ 3.5
Chief Inspector 1958Rated ★ 2.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Boar HuntRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0