Titles you rated
Now You See MeRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 3.5
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 1.5
The PrestigeRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5