Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Pop Team EpicRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Super BandRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5