Titles you rated
The Front LineRated ★ 5.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0- 하이큐!! 땅 VS 하늘Rated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.5- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 5.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 4.0