Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
City HunterRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.5