Titles you rated
ZombielandRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 3.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.5
Insidious: The Last KeyRated ★ 3.5
Truth or DareRated ★ 3.5
The Human Centipede First SequenceRated ★ 1.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.5
MartyrsRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
47 Meters DownRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
ItRated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 2.5
Bloody ReunionRated ★ 2.5
OculusRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 5.0
Wrong TurnRated ★ 3.0