Titles you rated
Akko's SecretRated ★ 0.5
MulanRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 1.0
Marine BoyRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 1.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.0
The Plan ManRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Mood of the DayRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0