Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0