Series
Ratings
76
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
One Warm WordRated ★ 4.0
Mr. BeanRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
MRated ★ 4.5
The X-FilesRated ★ 4.5- Eyes of DawnRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- TrickRated ★ 4.0
HERORated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0