Titles you rated
Graceful FamilyRated ★ 3.5
He is BeautifulRated ★ 2.5
Friends Season 3Rated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
The Rose of VersaillesRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5- The Bionic WomanRated ★ 4.0
- The Bionic WomanRated ★ 4.0
The Wonder YearsRated ★ 4.0
The Wonder YearsRated ★ 4.0
The Wonder YearsRated ★ 4.0
The Wonder YearsRated ★ 4.0- The Wonder YearsRated ★ 4.0
The Wonder YearsRated ★ 4.0- The Bionic WomanRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5- Sons and DaughtersRated ★ 4.0
SeoulmoonRated ★ 4.5