Movies
Ratings
1212
ConclaveRated ★ 4.5
Missing Child VideotapeRated ★ 3.5
Happy FlightRated ★ 3.5
Carry OnRated ★ 3.0
The WatchersRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 4.5
Soft & QuietRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The InnocentsRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Monster HunterRated ★ 1.5
Creep 2Rated ★ 3.0
Don't ListenRated ★ 4.5
Psycho-Pass: ProvidenceRated ★ 4.5
The Addams FamilyRated ★ 3.5
Horse GirlRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5