Movies
Ratings
148
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
Green ZoneRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
Tokyo!Rated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 3.5