Movies
Ratings
64
Anna KareninaRated ★ 4.0
Atashin'chi the MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 2.0
Doggy PooRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0
BraveRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0