Series
Ratings
63
High KickRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5
Koisenu FutariRated ★ 3.5
Gekokujo KyujiRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 4.5
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 4.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
My NameRated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
HyenaRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5