Titles you rated
Lilo & StitchRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
LightyearRated ★ 1.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Heaven's SoldiersRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 1.5
FinleyRated ★ 4.5