Titles you rated
Elfen LiedRated ★ 4.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5
Hare+GuuRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Halo Season 1Rated ★ 0.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0