Series
Ratings
95
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Superman AgeRated ★ 3.5- The LoverRated ★ 3.5
- Korean Ghost Stories-GumihoRated ★ 3.0
- Korean Ghost StoriesRated ★ 3.0
- GeomiRated ★ 3.0
- Inspector Park Moon SooRated ★ 3.0
BloodRated ★ 3.5
Everybody Say KimchiRated ★ 3.0
The Kingdom of the WindRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
Country DiariesRated ★ 3.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 4.0
MagicRated ★ 1.5
SangdoRated ★ 3.5
TazzaRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0