Titles you rated
Extreme JobRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.5
The SandRated ★ 1.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
The ShallowsRated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5