Movies
Ratings
723
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0