Titles you rated
AemaRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
The TrunkRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 5.0
The Good Bad MotherRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 4.0
Family by ChoiceRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0