Movies
Ratings
686 No Other ChoiceRated ★ 3.0 No Other ChoiceRated ★ 3.0
 F1: The MovieRated ★ 4.5 F1: The MovieRated ★ 4.5
 Three Identical StrangersRated ★ 3.0 Three Identical StrangersRated ★ 3.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
 How to Train Your DragonRated ★ 3.5 How to Train Your DragonRated ★ 3.5
 Hi.5Rated ★ 3.0 Hi.5Rated ★ 3.0
 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
 The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0 The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
 The MatchRated ★ 3.5 The MatchRated ★ 3.5
 Mickey 17Rated ★ 4.5 Mickey 17Rated ★ 4.5
 The SubstanceRated ★ 3.5 The SubstanceRated ★ 3.5
 HarbinRated ★ 3.0 HarbinRated ★ 3.0
 WickedRated ★ 4.0 WickedRated ★ 4.0
 Love in the Big CityRated ★ 3.5 Love in the Big CityRated ★ 3.5
 Ive the 1st World Tour in CinemaRated ★ 5.0 Ive the 1st World Tour in CinemaRated ★ 5.0
- The Final SemesterRated ★ 4.0
 My SunshineRated ★ 3.0 My SunshineRated ★ 3.0
 The Solitary GourmetRated ★ 3.5 The Solitary GourmetRated ★ 3.5
 I, The ExecutionerRated ★ 3.5 I, The ExecutionerRated ★ 3.5
 YesterdayRated ★ 3.0 YesterdayRated ★ 3.0