Titles you rated
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Christopher RobinRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
The NegotiationRated ★ 3.0
PatersonRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 5.0