Series
Ratings
51
LobbyistRated ★ 4.0
Love CellsRated ★ 3.0
Sweet Savage FamilyRated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
EntertainerRated ★ 4.0- The LoverRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
LastRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0