Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Just Go with ItRated ★ 3.0
HolidateRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 2.0
DuneRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
AlliedRated ★ 3.0
No Time to DieRated ★ 3.0
Soul SurferRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
KlausRated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0