Titles you rated
Pale MoonRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Legend Music Class: La La LandRated ★ 2.5
My Dangerous WifeRated ★ 3.0
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 3.0
멱살 한번 잡힙시다Rated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Mr. Queen: The Bamboo ForestRated ★ 3.5- EXchange Season 3Rated ★ 2.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
Migi & DaliRated ★ 4.0
See You in My 19th LifeRated ★ 3.0- 김정은의 초콜릿Rated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.5
Farming Life in Another WorldRated ★ 1.5
The King's DoctorRated ★ 4.0
How to Keep a MummyRated ★ 3.5- Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no UeRated ★ 3.0