Titles you rated
Justice LeagueRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Underworld: EvolutionRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 4.0
PushRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0