Titles you rated
My NameRated ★ 4.0
Friend GameRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
FleabagRated ★ 3.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.0- Myriad Colors Phantom WorldRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0
The Marvelous Mrs. MaiselRated ★ 3.5
Just Add MagicRated ★ 3.5- The Hired GunRated ★ 3.5
The Family GameRated ★ 3.5- Oniyome NikkiRated ★ 4.0
Sneaky PeteRated ★ 3.5
Sneaky PeteRated ★ 3.5