Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.5
Miss BaekRated ★ 4.5
TullyRated ★ 4.0
UnforgettableRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
CarolRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0